mana004

شرکت مانا حساب

مانا حساب با بیش از 20 سال سابقه کاری کمک می کند تا شرکت ها و سازمان ها تصمیمات مالی بهتری بگیرند

به این صفحه امتیاز دهید post

مشاوره مالی

امروزه کسب و کارها به گونه ای می باشد که تمامی صاحبان کسب و کار در اصناف گوناگون با مقولۀ مالیات سر و کار خواهند داشت. اما اکثراً در شرایطی قرار می گیرند که به تنهایی و با دانش کمی که از راهکارها و قوانین و شرایط مالیاتی دارند، نمی توانند به درستی روند پرداخت و تنظیم مالیات را طی کنند.  این مواقع می توانند از طریق مشاوره مالی، راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

مشاوره مالی مشاور مالی

 

در این مطلب قصد داریم به شما بگوییم که مشاوره مالی چیست و مشاور مالی به چه کسی می گویند و چه کمک هایی و در چه مواقعی می توانند به شما داشته باشند. با ما همراه باشید.

چرا مشاوره مالی

مشاوره مالی یا مالیاتی، از شاخه های انواع مشاوره های کسب و کار به شمار می رود که نقش بسیار مهمی در کسب و کارها دارد. افراد می توانند با استفاده از مشاوره مالی از تمامی روندهای مالی و مالیاتی، طرح های مالیاتی در دوره های مختلف و … باخبر شوند. استفاده از این امکانات باعث خواهد شد تا صاحبان کسب و کار، تا حد زیادی از پرداخت هزینه های اضافی معاف شوند.

مشاور مالی شرایط افراد مختلف را از نظر مالی، اهداف و برنامه هایی که برای کسب و کار خود دارند، مشاوره و راهنمایی های لازم را برای سرمایه گذاری را به آنها ارائه خواهد داد.

مشاوران مالی تا حدی می توانند مثمر ثمر واقع شوند که راه کسب و کار موفق و رسیدن به اهداف مدنظر را برای صاحبان کسب و کار هموار می سازند  هر آنچه لازم است برای طرح و برنامه ریزی مالی خود انجام دهید را به شما ارائه خواهند داد.

مشاور مالی توسط خود شما انتخاب خواهد شد و پا به پای شما جنبه های مختلف را مورد بررسی قرار می دهد و با توجه به شرایط مختلف افراد ( مانند میزان سرمایه، نوع بیمه، نوع حساب بانکی شما و … )، مشاوره های لازم را به شما خواهد داد.

تماس جهت مشاوره مالی >>> 7647 092 0912   ــــ   66925402 – 021

مشاوره مالی مشاور مالی

یک مشاور مالی چه وظایفی دارد ؟

  • برنامه ریزی مالی برای آینده افراد
  • ارزیابی و بررسی سطح مالی و شرایط مالیاتی
  • نظرات گوناگون در مواقع مختلف و شرایط اقتصادی گوناگون

خدمات مشاوره مالی ماناحساب

مشاوره هنگام خرید املاک

مشاورۀ مالی و سرمایه گذاری

مشاوره مالی اقتصادی

مشاوره در زمینۀ تنظیم سازماندهی، شناسنامه برای شرکت ها و نمودارها

و …

پرسشنامۀ اولیّه برای مشاوره مالی

مشاور مالی، تمامی موارد مالی اعم از بدهی ها، درآمدها و دارایی شما را بررسی می کنند و آمار و اطلاعات لازم را دربارۀ هزینه های شما بدست می آورند.

در این پرسشنامه، مواردی دیگری مثل درآمدهای آتی و مستمری هایی که بعدها دریافت می کنید نیز درج می شود. بطور کلی این پرسشنامه فهرستی از تمامی سرمایه گذاری ها، مستمری و دریافتی ها، مزایا و منابع درآمد فعلی و … را تشکیل می دهد تا طبق این اطلاعات وارد شده بتوان برای آیندۀ مالی برنامه ریزی مناسبی را انجام داد.

اطلاعات ورودی مربوط به مؤلفۀ سرمایه گذاری متمرکز بر موضوعاتی مثل میزان ریسک پذیری شما و ظرفیت ریسک و همچنین میزان تحمل ریسک می باشد.

مشاور مالی از طریق این اطلاعات می تواند زمان بندی مناسب به اموال و دارایی شما داده و همچنین از اولویت های شما برای سرمایه گذاری آگاه خواهد شد.

دستمزد مشاوره مالی

دستمزد مشاوره های مالی به عوامل گوناگونی و با توجه به برنامه ریزی که برای افراد در شرایط مختلف انجام می گیرد، بستگی خواهد داشت.

معمولاً شرکت ها و مؤسسات مالی، سیاست و روش های منحصری برای قیمت گذاری خود تعیین می کنند و میزان هزینه ای که شما باید پرداخت کنید، بستگی به این دارد که از چه نوع مشاوره و همچنین چه کسانی را برای مشاوره را درنظر می گیرید.

سایر مقالات و خدمات ماناحساب را می توانید از اینجا ببینید.

چرا به مشاوره مالی نیاز داریم ؟

علاوه بر کسانی که تجربۀ کمی در بازار دارند، افرادی که دانش کلی از بازار سرمایه دارند نیز، به مشاوره مالی نیاز دارند. وجود یک مشاور مالی خوب، می تواند سبب شود تا در هر زمانی بهترین تصمیم را گرفته، و از اشتباهات نهایت جلوگیری را به عمل آورد.

از دیگر کمک هایی که این افراد به شما می توانند داشته باشند، مدیریت ریسک در برهه های حساس مالی و همچنین افزایش دارایی می باشد.

مشاوره رایگان