mana004

شرکت مانا حساب

مانا حساب با بیش از 20 سال سابقه کاری کمک می کند تا شرکت ها و سازمان ها تصمیمات مالی بهتری بگیرند

5/5 - (2 امتیاز)

مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی

افراد معمولاً زمانی که شروع به ایجاد یک کسب و کار می کنند، حتماً به موضوع مهم مالیات فکر خواهند کرد. این افراد هنگام پرداخت مالیات و فرآیندهای مربوط به آن مانند ارسال اظهارنامه های گوناگون  و … دچار مشکلاتی خواهند شد. در این زمان مشاوران و وکیلان مالیاتی و متخصصان در این زمینه و رشته، می توانند شما را در مواقع و زمینه های گوناگون راهنمایی کنند و. مشاوره مالیاتی مناسبی برای افراد در شرایط مختلف انجام دهند.

مشاوره مالیاتی

معمولاً افراد برای حل مسائل و مشکلات خود در این زمینه، به مؤسسات گوناگون مراجعه و از مشاوره مالیاتی استفاده می کنند.

امروزه، با پیشرفته شدن دنیای کسب و کار و روش های نوین برای اداره امور مربوط به یک کسب و کار نسبت به قدیم، مدیریت مسائل و موارد مختلف بسیار تفاوت پیدا کرده است.

با توجه به همین موضوع، قوانین مالیاتی ساده تری برای کسب و کارهای قدیمی وجود داشت. به این صورت که میزان مالیاتی که افراد باید پرداخت می کردند با توجه به شرایط موجود در آن زمان، معین می شد.

همچنین مودّیان مالیات برای این که بتوانند پرداخت کمتری مالیات داشته باشند، از روش های مختلف برای این کار استفااده می کردند. چرا که معین کننده و دریافت کننده مالیات تنها یک فرد بود.

پس می توان اینگونه نتیجه گرفت که باری صاحبان کسب وکار، اولین و بهترین شخص برای مشاوره مالیاتی، خود آنها بودند.

خدمات مشاوره مالیاتی

با توجه به توسعه سیاست مالیاتی و توسعه اقتصادی کشور عزیزمان ایران، قوانین مالیاتی، استانداردهای حسابداری و مسائل مالی بیش از پیش اهمیت یافته است. در عین حال مسائل و مشکلات مالیاتی از موضوعات داغ اقتصاد و جامعه است. با کمی دقت متوجه می‌شویم که در سال‌های اخیر بسیاری از مردم با مشکلات مالیاتی مواجه شده‌اند و برخی مجبور به پرداخت جریمه‌های سنگین شده‌اند و این همه به این دلیل است که اکثریت مودیان به مالیات و سپس عدم آگاهی در این زمینه اهمیت می‌دهند. در میدان است.
توجه داشته باشید که نتایج معاملات تجاری و نتایج مالیاتی معمولاً بعد از حدود یک تا دو سال قابل مشاهده است و متأسفانه کارفرمایان و مودیان مالیاتی در آینده به دلیل اتکا به برخی افراد سودجو که در زمینه مشاوره مالیاتی متخصص نیستند با مشکل مواجه خواهند شد. به همین دلیل بسیاری از مودیان و مشاغل به تدریج حضور مشاوران مالیاتی را احساس می کنند و مشاوره مالیاتی دریافت می کنند و نیاز به خدمات مشاوره مالیاتی دارند. اما قبل از آن بهتر است با موارد مهم در خدمات مشاوره مالیاتی آشنا شوید.

 • طراحی و اجرای امور مالیاتی
 • مشاوره مالیات ارزش افزوده
 • تنظیم اظهارنامه مالیاتی
 • تهیه صورت معاملات فصلی
 • حسابرسی مالیاتی
 • دفاع مالیاتی و کاهش مالیات

انواع مشاوره مالیاتی

 • مشاوره مقطعی
 • مشاوره همکار
 • مشاور پرونده
 • مشاوره مالیاتی ویژه مدیریت
  در این بخش می توانید انواع مشاوره مالیاتی در زمینه امور مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی را مطالعه کنید.
  مراکز مختلفی در کشور آماده ارائه خدمات در حوزه مشاوره مالیاتی هستند، اما بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که مطمئن تر باشد.
  مرکز مشاوره مالیاتی مانا حساب با بیش از 20 سال سابقه در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما می باشد. برای بهره‌مندی از خدمات حسابداری می‌توانید با ما تماس بگیرید.

مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی کسب و کار ها

بر اساس تغییرات قانون مالیاتی در سال 1401، یکی از وظایف مدیران و صاحبان مشاغل مدیریت دقیق و کارآمد مالیات و امور مالیاتی می‌باشد.
مانا حساب بعنوان یکی از معتبرترین شرکت حسابداری در تهران خدمات مشاوره مالیاتی را با بکارگیری مجرب ترین و حرفه ای ترین حسابداران، وکلا و مشاوران مالیاتی آماده ارائه خدمات مشاوره مالیاتی به مشاغل و کارآفرینان می باشد.

اما مشاوره مالیاتی در امروز چگونه است ؟

امروزه کسب و کار با گذشته تفاوت های بسیاری دارد. با گسترش کسب و کارها، قوانینی مربوط به مالیات بسیار متعدد بوده و شفاف سازی بسیاری ایجاد شده است و تمام این قوانین و. مقررات برای پرداخت، بر مبنای عدالت وضع می شود.

این قوانین امروزه از حالت نسبیت کمتری برخوردار می باشند و هر روز با توجه به شرایط موجود، این قوانین بروز شده و نظام مالیاتی را شفاف سازی خواهد کرد.

با این حال، وجود این قوانین و مقررات تبعاتی را به همراه دارد.  تعداد زیاد این قوانین و روابط مربوط به آنها، بخشنامه ها و تبصره های مربوط به هر کدام و مهمتر از همۀ آنها تفسیر و بیان هر کدام از این قوانین .و مقررات برای افراد، از مسائلی می باشند که شامل این تبعات می باشد.

اگر شخصی در زمینه آگاهی و تخصص نداشته باشد و از قوانین مربوط به مالیات اطلاعات کافی نداشته باشد، درک .و فهم این قوانین و برداشت آنها مشکل ساز خواهد بود. با وجود یک مشاوره مالیاتی در این مواقع می توان از بسیار از هزینه های اضافی جلوگیری کرد.

صورت معاملات مالی در مواقع گوناگون، باید به نحوی درست و اصولی انجام گیرد تا بتوان تا حد زیادی از پرداخت مالیات اضافی جلوگیری نمود. در حالی که اگر یک فرد یا سازمان و شرکت، اطلاعات کافی از قوانین و مقررات مالیاتیِ موجود نداشته باشند. و از مشاوره مالیاتی مناسبی بهره مند نشوند، سبب هدر رفتگی میزان بالای منابع مالی شده و سبب ایجاد خسارات بسیاری خواهد بود.

مطالعه کنید : صورت معاملات فصلی  ـــ  اظهارنامه مالیات ارزش افزوده

مشاوره مالیاتی و حسابداری

استفاده از راهنمایی و مشاوره مالیاتی توسط راهنمایان و یا یک وکیل مالیاتی، تنها راه حلی می باشد که  میتوان با از پرداخت مالیات های اضافی جلوگیری نمود.

همچنین استفاده از مشاوره مالیاتی سبب خواهد شد تا دیگر نگران وجود مأموران ممیز اداره مالیات و حضور در ادارات نباشید.

استفاده از راهنمایی های یک مشاوره مالیاتی مجرب سبب می شود تا قراردادها و مدارک، و صورت های مالی .کسب و کار افراد به روشی اصولی بسته شوند و نگرانی بابت حضور مأموران ممیزی مالیاتی وجود نداشته باشد.

مشاوره مالیاتی سبب می شود تا افراد از معافیت ها و تخفیفاتی که دولت در مواقع مختلف اعلام می کند، آگاه باشند و از آنها بهره مند شوند.

مواقعی وجود دارد که مودّان اظهارنامه مالیاتی خود را تنظیم و آماده کرده اند و پس از ارسال، اظهارنامه آنها از سوی اداره مالیاتی کشور رد شده است. یکی از دلایل این موضوع، این است که ممیز ادارۀ مالیاتی کشور، مبلغی بیشتر از مبلغ درج شده در اظهارنامه را معین می کند. از  طرف دیگر نماینده شرکت باید به رأی اداره مالیات شکایت کند و با درخواست بررسی مجدد، از پرداخت مالیات اضافی جلوگیری نماید.

این اتفاق، مواقعی رخ خواهد داد که قبل از این که مودّی اظهارنامه مالیاتی را تنظیم و به اداره امور مالیاتی ارسال می کند، از یک مشاوره مالیاتی یا وکیل ماهر در این زمینه کمک نمی گیرد.

مشاوره مالیاتی اشخاص حقوقی

تجربه صنایع و جوامع مختلف نشان می دهد که شرکت ها و اشخاص حقوقی بیش از افراد به مسائل مالی و مالیاتی توجه دارند. متخصصان در زمینه مشاوره مالیاتی در تهران نسبت به اشخاص حقیقی مصمم‌تر به کار در شرکت‌ها و ارائه خدمات مشاوره مالیاتی هستند، زیرا ساختار سیستماتیک شرکت‌ها و سازمان‌های مالیاتی نسبت به این امر حساسیت بیشتری دارند.
اگر به شرکت ها نگاه کنید، می بینید که تعداد کمی از شرکت ها حسابدار ندارند. حسابداران معمولاً امور مالیاتی را در کنار امور مالی دنبال می کنند و کار مالیاتی را به بهترین نحو انجام می دهند. با این حال، آیا فکر می کنید که یک حسابدار با سطح مهارت معمولی می تواند به درستی از عهده تعهدات مالیاتی شما برآید و راه حلی ساده و مقرون به صرفه برای شرکت شما ارائه دهد؟

مدیران عامل شرکت های موفق می دانند که داشتن و دریافت مشاوره مالیاتی می تواند برای یک شرکت بسیار سودآور باشد. و در هر حال از خروج منابع بدون هیچ توجیه اقتصادی مانند پرداخت مالیات اضافی خودداری شود.

شرکت ها و اشخاص حقوقی معمولاً محاسبه و پرداخت مالیات را برای وظایف خود در نظر می گیرند و در سطح مدیریت به مشاوران مالیاتی متخصص مراجعه می کنند که معتقدند این فرمول می تواند برای شرکت مورد نظر به خوبی کار کند.

چرا باید از خدمات مشاوره مالیاتی کمک بخواهیم

مشاور مالیاتی در صورتی که دانش و تخصص کافی در زمینۀ کاری‌ خود را داشته باشد، می‌تواند بودجۀ قابل توجهی را برایتان نگه دارد؛ در صورتی غیر از این شرایط، مجبورید این سرمایه را را در قالب مالیات واریز نمایید. چنین فردی تسلط کاملی بر قوانین و مقررات مالیاتی خواهد داشت که هم برای افراد مختلف و هم برای کسب‌وکارها مفید خواهد بود.

ویژگی مثبت دیگری که بهره گیری از خدمات چنین افرادی به دنبال خواهد داشت پایین آمدن مبلغ مالیات پرداختی در رویدادها و فعالیت‌های مهم و کلیدی زندگی می باشد. فرا رسیدن بازنشستگی، مدیریت سرمایه گذاری، برنامه ریزی برای کسب‌ و کار و… از جملۀ این موارد هستند. امو دیگری مانند خرید ملک نیز می باشند که با دریافت مشاوره می‌توانیم هزینۀ مالیات پرداختی بابت آنها را کم کرد.

 بهترین مشاوره مالیاتی

جدا از میزان تخصص یا شیوه کاری‌ مورد نظر خود، باید توجه داشته باشید که پیدا کردن مشاور مالیاتی کار آسانی است. در ایتدا، توصیه می کنیم از همکاران، دوستان، آشنایان و… مشاوره و کمک بگیرید. اگر هم قصد استفاده نمودن از خدمات مشاوره مالیاتی برای کسب وکار خود دارید ، بهتر است با افراد صاحب‌نظر در حوزه کاری خودتان کمک بگیرید. اگر با بهره گرفتن از این راهکارها مشاور مالیاتی مدنظر خود را پیدا نکردید،  معیارهایی وجود دارند که می‌توانید برای درنظر گرفتن چنین شخصی آنها را مورد توجه قرار دهید.

معیارهای استخدام مشاوره مالیاتی مناسب

برای استفاده از خدمات مشاوره مالیاتی مناسب چه معیارهایی را باید بعنوان ملاک مد نظر داشته باشیم ؟

کار را با توجه و ارزیابی اهداف و نیازهای منحصر خودتان آغاز نمایید. اگر نیازهای مالیاتی شما خیلی دارای پیچیدگی نباشد ( بعنوان مثال تنها به کمک و مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی در تهران

در شرکت حسابداری ماناحساب انواع مشاوره های مالیاتی در تهران ارائه خواهد شد و افراد می توانند با هر تخصص و حرفه‌ای از خدمات حسابداری ما بهره‌مند شوند.

ضمناً می توانید بشکل حضوری به مراکز مشاوره مالیاتی ماناحساب مراجعه نموده و از مشاوره مالیاتی در تهران استفاده نمایید.

مشاوره مالیاتی تهران به شما این قابلیت را خواهد داد که کلیه اسنادخود را بطور حضوری به کارشناس مالیاتی داده و مشاور مالیاتی با توجه به مستندات موجود مشاوره‌های لازم را به شما خواهد داد.

چنانچه قصد مراجعه حضوری به شرکت حسابداری ماناحساب در تهران و بهره مندی از مشاوره مالیاتی رایگان را دارید،می‌توانید به آدرس درج شده ما در پایین همین صفحه مراجه نمایید یا از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09120927647

مشاوره مالیاتی رایگان

در حین پرداختن به امور مالیاتی، به هزینه آن فکر نمی کنید، بلکه می خواهید کار مالیاتی خود را در حداقل زمان کامل کنید و خود را از فکر کردن در مورد آن رها کنید.

اگر بتوانید با راهنمایی یک مشاور مالیاتی مجرب کار مالیاتی خود را در مدت زمان کوتاهی انجام دهید و در عین حال هزینه ای برای این کار نپردازید، برای شما ارجمندتر خواهد بود.

مشاوره مالیاتی رایگان در تهران یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط شرکت حسابداری ماناحساب است. در مشاوره مالیاتی رایگان می توانید از همکاران ما مشاوره رایگان دریافت کنید و یا سوالات خود در باب امور مالیاتی خود را در قسمت نظرات همین صفحه مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهند.

با مشاوره مالیاتی رایگان بهترین مشاور مالیاتی در تهران پاسخگوی سوالات شما خواهد بود و می توانید به صورت رایگان از تخصص و تجربه آنها بهره مند شوید.

مشاوره مالیاتی حضوری

یکی از راه های بهره‌مندی از خدمات مشاوره حسابداری مانا حساب، مشاوره مالیاتی حضوری است. شرکت ها و افراد حقیقی با توجه به نوع کسب و کار و حجم فعالیت خود به مشاور مالیاتی در محل نیاز دارند. مشاوره مالیاتی حضوری امکان حضور یک نفر ارائه دهنده خدمات مالیاتی یا مشاور مالیاتی را در سایت شرکت یا گروه فراهم می کند و به صورت مستقیم وضعیت مالیاتی شرکت را بررسی کرده و راهنمایی های لازم را به گروه ارائه می دهد.
این مسیر بهترین راه حل برای توضیح مسائل مالیاتی و ارائه راه حل برای آن با کمک مشاور مالیاتی شخصی است. برای خدمات مشاوره مالیاتی مستقیم می توانید درخواست خود با کارشناسان ما در میان بگذارید و از خدمات ما بره‌مند شوید. 

درخواست مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی توسط مانا حساب بشکل تلفنی در ساعات اداری انجام می‌پذیرد. پس از ثبت درخواست مشاوره مالیاتی، با تجربه ترین و خبره ترین مشاوران خدمات لازم را به شما ارائه خواهند داد.

با مشاوره مالیاتی عالی و مطلوب باعث کمتر شدن در مبلغ مالیات خواهد شد در حالی که مشاوره مالی در تصمیم‌گیری‌های مهم دخالت دارد.

هزینه مشاوره مالیاتی

صاحبان کسب و کارها می توانند با توجه به درخواستی که دارند بهترین مشاوره مالیاتی را از شرکت حسابداری مانا حساب دریافت نمایند.

مشاوره مالیاتی آنلاین

یکی دیگر از خدمات با ارزش موسسه حسابداری مانا حساب ارائه مشاوره مالیاتی آنلاین می باشد. به این ترتیب می توانید سوالات مالیاتی خود را بدون محدودیت زمانی و مکانی در قسمت نظرات همین صفحه مطرح کنید.
بهترین کارشناس مالیاتی در تهران بر اساس آخرین قوانین مالیاتی در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهد بود و می توانید بدون مراجعه فیزیکی پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

مشاوره مالیاتی تلفنی

مشاوره مالیاتی تلفنی یکی از مزایایی است که می تواند مشکلات مالیاتی و معوقات را در زمینه های مختلف حل کند.
مشاوره مالیاتی تلفنی قیمت نسبتا پایینی دارد که مزیت آن محسوب می شود.
اگرچه انتظار نمی رود این روش پرونده های مالیاتی جدی را حل کند، اما می توانید به صورت تلفنی پاسخ بسیاری از سوالات مالی حقوقی را دریافت کنید.
در مشاوره مالیاتی تلفنی می توانید سوالات مالیاتی خود را بدون پرداخت هزینه برای رفتن به منزل مطرح کنید و پاسخ خوب و مناسبی دریافت کنید.
شماره پاسخگویی به سوالات مالیاتی 09120927647 می باشد که می توانید با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان