mana004

شرکت مانا حساب

مانا حساب با بیش از 20 سال سابقه کاری کمک می کند تا شرکت ها و سازمان ها تصمیمات مالی بهتری بگیرند

به این صفحه امتیاز دهید post

مشاوره مالی آنلاین

با توجه به نیازی که افراد، امروزه به علت کسب و کار خود دارند، یکی از خدمات بسیار خوبی که شرکت ها و مؤسسات حسابداری و حسابرسی دارند، مشاورۀ مالی آنلاین است.

اما مسئله ای که وجود دارد این است که با توجه به همین شرایط حاکم بر مشاغل امروزی، چطور می توان مشاوره مالی آنلاین خوبی را از شرکت ها دریافت نمود ؟

برای دریافت مشاوره مالی بصورت آنلاین که از کیفیت و کارایی خوبی برخوردار باشد، می توانید از افرادی بهره بگیرید که در ان کار بسیار حرفه ای و با تجربه باشند و خدماتی را ارائه دهند که در کنار این مشاوره مالی آنلاین بتوانید از آنها برای بهبود روند کاری خود نیز استفاده نمایید.

همچنین یکی از مزیت هایی که مشاوره مالی آنلاین دارد، این است که برای رفع کردن مسائل مالی که  پیچیدگی زیادی ندارند و به حدی بزرگ نیستند که برای رفع آنها مشاوره های حضوری دریافت کرد، بسیار مناسب می باشند. با این کار هم در وقت خود صرفه جویی کرده اید و همچنین هزینه کمتری را نسبت به مشاوره های حضوری دریافت خواهید کرد.

مشاوران مالی ماناحساب، قادر هستند تا بصورت تمام وقت و در هر زمان، مشاوره مالی آنلاین و حضوری برای افراد ارائه نمایند. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی با مشاوران ما، تمامی مسائل خود را با ما د میان بگذارید و راهکارهای مناسب و مطابق قانون را در یافت کنید.

 

فاکتورهایی که کیفیت مشاوره مالی آنلاین را تضمین می کنند

برای دریافت مشاوره ای مطلوب و در حد انتظار خود، باید از راهنمایی کسانی استفاده نمایید که در این حرفه، از تجربه و دانش بسیار خوبی برخوردارد باشند.

قبل از این که با مشاوران مالی قراردادی را تنظیم کنید، لازم است تا موارد زیر را درمورد وی مورد بررسی قرار دهید :

 

 • تجربه و سابقۀ مشاور :

دارا بودن گواهینامه معتبر و همچنین رزومه کاری مطلوب و رضایت بخش در زمینه امور مالی، یکی از دلایل محکمی می باشد که می تواند برای انتخاب یک مشاور خوب و دریافت مشاوره آنلاین یا حضوری با کیفیت، کمک بسیار زیادی کند.

 

 • برنامه ریزی مالی با کیفیت :

از طریق یک برنامه ریزی مناسب و مطلوب و با توجه به میزان بودجه و سرمایه افراد، مشاوران می توانند راهکارهای بسیار کارآمدی پیش روی آنها قرار دهد.

 

 

 • قدرت تحلیل بالای مشاور :

یک مشاوره مالی آنلاین زمانی کارآمد خواهد بود که مشاوران بتوانند اوضاع و مسائل مالی فرد را بطور دقیق مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند.

 

 • ارتباط قوی و روابط عمومی بالا :

امکان دارد در أمور مالی خود، مسئله و مشکلی برایتان بوجود آمده باشد و هنگام دریافت مشاوره مالی آنلاین، مشاور شما در آن لحظه قادر به پاسخگویی به سؤال شما نباشد، در این صورت یک مشاور مالی، می تواند با دایره ارتباطات قوی و از طریق پرس و جو و بررسی های لازم پاسخ مناسب برای سؤوال شما را پیدا کند.

 

 • داشتن اطلاعات بروز و تسلط از آخرین بروزرسانی ها و تغییرات :

هنگامی که افراد برای أموری مثل دفاع مالیاتی و شرایط آن، یا تنظیم و ارسال اظهارنامه ها جهت کاهش جرائم مالیاتی و … به مشاوران و متخصصان در این زمینه مراجعه می کنند.

افراد ماهر و مشاورین مجرب، در این مواقع باید نسبت به آخرین تغییرات و بروزرسانی های مربوط به قوانین و تبصره های قانونی، اگاهی کافی را داشته باشند تا بتوانند یک مشاوره مالی آنلاین مطلوب به افراد ارائه دهند.

 

مشاوره مالی آنلاین، شامل چه خدماتی می باشد ؟

افراد برای این که بتوانند مشاوره مالی آنلاین همراه با کارایی و راندمان بالا را تجربه کنند، باید توجه داشته باشند که چه خدماتی را می توانند به صورت مشاوره مالی آنلاین و چه خدماتی را باید بصورت حضوری دریافت کنند.

 

 

 • مشاورۀ آنلاین در زمینۀ مالیات بر حقوق
 • مشاورۀ مالیات بر ارث
 • مشاوره مالیاتی در زمینه مشاغل
 • مشاورۀ آنلاین در خصوص برنامه ریزی های لازم به منظور حداقل کردن بدهی
 • مشاوره مالیات متعلقبه املاک
 • مشاورۀ آنلاین در زمینۀ مالیات های بر ارزش افزوده
 • جمع آوری لیست حقوق و مزایای کارکنان و ارسال آن به سازمان های تأمین اجتماعی
 • مسائل و پرسش های مربوط به معافیت های مالیاتی
 • تحقیق و دریافت مشاوره در خصوص چگونگی بهره مندی از بخشودگی مالیاتی
 • مشاوره در خصوص مالیات های اتفاقی

مشاوره رایگان