mana004

شرکت مانا حساب

مانا حساب با بیش از 20 سال سابقه کاری کمک می کند تا شرکت ها و سازمان ها تصمیمات مالی بهتری بگیرند

به این صفحه امتیاز دهید post

سرویس ویژه رشد سازمان در مانا حساب

شرکت های در حال رشد در همان فضای اقتصادی همانند سایر شرکت ها فعالیت می کنند با این تفاوت که به واسطه محدودیت های متعدد، چالش های پیچیده تری را تجربه می کنند و سازگار شدن با چشم اندازهایی که مدام در حال تغییر هستند یک بار اضافی در فعالیت های روزانه آنها خواهد بود.

محدودیت های فوق را می توان به شکل زیر طبقه بندی کرد:

  • منابع مالی محدود.
  • وجود هزینه های پیش بینی نشده.
  • تغییرات سریع کارکنان.
  • عدم کفایت دانش در تمام زمینه ها.
  • کمبود مخاطبین و مشتریان شرکت.
  • مقررات پیچیده و دست و پاگیر.

در سرویس ویژه رشد سازمان مانا حساب، ما درک عمیقی از کسب و کار در حال رشد داشته و با مسائل منحصر بفرد آنها روبرو هستیم و به کار آفرینان که نیازمند مشاور در سطوح استراتژیک و مدیریتی هستند کمک خواهیم نمود تا مسیر رشد و توسعه کسب و کار را منطقی تر طی کنند.

کارشناسان ما بر روی ارائه متمایز خدمات به مشتری به منظور پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد شرکت های در حال رشد تمرکز کرده تا با پیش بینی مشکلات قبل از بروز و تحقق آنها و ارائه راه حل متناسب با آن در شرکت شما خلق ارزش کنند.

در سرویس رشد سازمانی مانا حساب، ارتباط ما با شما بسیار حائز اهمیت است.

درست از همان ابتدا ما خود را در جایگاه مدیریت و در کنار شما تصور خواهیم کرد تا بتوانیم از منظر شما به موضوعات بنگریم و کسب و کار شما را عمیقا درک کنیم.

ما اهمیت رابطه قابل اعتماد بین خودمان و شما را درک کرده و به ایجاد یک ارتباط طولانی و موفق با شما اعتقاد داریم.

شرکت حسابداری مانا حساب در سرویس ویژه رشد سازمان یک رویکرد چند بعدی برای حل مسائلی که با آنها مواجه هستید ارائه می دهد و به جای ارائه یک راه حل مناسب برای همه، خدماتی برای پاسخگویی به نیازهای خاص شما به شکل کاملا سفارشی ارائه خواهیم نمود.

مشاوره رایگان