خدمات اداری

تمامی شرکت ها و بنگاه های اقتصادی چه بزرگ و چه کوچک درگیر محدودیت های مربوط به خدمات اداری و خدمات پرسنلی هستند که بسیار حائز اهمیت است و از طرفی رعایت الزامات قانون از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد.

خدمات پرسنلی و واداری در تهران
خدمات اداری و پرسنلی مانند محاسبه عملکرد کارکنان، محاسبه روزهای کاری جمعه و تعطیلات، حضور و غیاب کارکنان، کارتینگ، حق بیمه، پرداخت حقوق و پرداخت مالیات و مزایا و بسیاری موارد دیگر که لازم است با کارایی و دقت بالایی انجام شود. برای پی بردن به این مهم، بهتر است مسئولیت آنها را به افراد خردمند و صاحب نظر بسپارید یا از این قبیل افراد مشورت کنید.موسسات خدمات مالی و حسابداری مانند شرکت حسابداری مانا حساب نیز در همین راستا فعالیت می کنند و می توانند در تمامی موارد فوق به صاحبان مشاغل و سازمان های اقتصادی مشاوره و خدمات ارائه دهند.شرکت حسابداری مانا حساب با بیش از 10 سال سابقه آماده ارائه خدمات اداری و منابع انسانی می باشد. برای خدمات اداری و منابع انسانی یا اعزام حسابدار در تهران با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09120927647

انواع خدمات اداری و پرسنلی

از آنجایی که مراکز اداری بخصوص در شهرهای بزرگ از یکدیگر دور هستند، انجام خدمات اداری مانند ثبت شرکت، ثبت نام، ثبت آرم، قراردادهای خرید و فروش زمان بر و خسته کننده است. اکثر مدیران وقت کافی برای صرف ساعت ها در روز برای هماهنگی خدمات اداری بین سازمان های مختلف و گرفتن امضاهای مختلف ندارند. اما خوشبختانه مراکزی تحت عنوان کارگزاری هستند که فقط خدمات اداری ارائه می دهند و خیال شما را در این امر راحت می کنند، می توانید در اسرع وقت به نتیجه نهایی برسید، آنها با دانش و تجربه خود کوتاه ترین و بهترین راه را انتخاب می کنند. هزینه های پرداختی به این شرکت ها کمتر از هزینه های قانونی است که باید برای خدمات اداری مربوط به سازمان های مختلف بپردازید.

انواع خدمات اداری و پرسنلی در تهران شامل  موارد زیر می‌شود:

  • کنترل و محاسبه ساعات کار اداری
  • محاسبه بیمه، دستمزد و مالیات کارکنان شرکت و ارسال و پیگیری اطلاعات مربوط به سازمانهای مربوطه
  • تهیه فیش حقوقی و نامه اداری انواع پرسنل
  • پیگیری و تکمیل قراردادهای کارکنان و ثبت آنها در وزارت کار
  • شمارش نیروها و کارگران را تعیین می کند
  • محاسبه مرخصی و سنوات و درخواست مرخصی کارکنان

همکاران ما در شرکت حسابداری مانا حساب می توانند به کارآفرینان و شرکت های اقتصادی در تمامی زمینه های ذکر شده مشاوره تخصصی ارائه دهند. برای آشنایی با انواع خدمات اداری و پرسنلی با ما همراه باشید.

منظور از خدمات اداری و پرسنلی

همانطور که پیشتر گفته شد، خدمات اداری و کارکنان بسیار گسترده است و اگر شرکتی بخواهد این موارد را پیاده سازی و انجام دهد نه تنها انرژی و منابع مالی زیادی را برای این بخش صرف می کند، بلکه احتمال اشتباه نیز وجود دارد و امکان افزایش آن نیز وجود دارد.

احتمال خطا زیاد است زیرا ممکن است مقامات این ادارات با قوانین جدید و تغییرات آنها آشنا نباشند یا دقت کافی را نداشته باشند. برای رفع این نیاز سازمان های خدمات اداری و خدمات پرسنلی ایجاد شده است تا سرعت و دقت تمامی این کارها افزایش یابد.

خدمات اداری و پرسنلی در تهران

گاهی برخی با مراجعه های غیر ضروری و نادرست به ادارات و سازمان ها مشکلات خود را افزایش می دهند. برای این منظور و برای تمام کارهای مهم اداری حتما برنامه ریزی و با کارشناسان مجرب و مطلع از خدمات پرسنلی و اداری مذاکره کنید. هیچ کاری را بدون مشورت انجام ندهید و برای خود مسئولیتی ایجاد نکنید. مطمئن باشید که کسب و کار شما با مشاوره بهبود خواهد یافت. امور و خدمات اداری یکی از خدماتی است که اکثر شهروندان از ما درخواست می کنند و تحقق آن مورد استقبال قرار می گیرد. کارهای انجام شده توسط واحد اداری با حداقل زمان، کیفیت بالا و دقت کافی.
شرکت حسابداری مانا حساب در تهران املاک و مستغلات با وکلای متخصص در امور املاک، اداری، ثبت اراضی، امور مالیاتی و دعاوی، پرونده های شما می تواند به شما کمک کند.

ثبت شرکت در خدمات اداری

یکی از خدمات اداری که این روزها طرفداران زیادی دارد ثبت شرکت است. مراحل ثبت شرکت بسیار زیاد است و مراحل انجام آن نیاز به پرکردن فرم های زیادی و نگهداری مدارک زیادی دارد. کارگزاران انجام خدمات اداری تمامی مراحل را طی کرده و در نهایت شماره ثبت شرکت و گواهی را تحویل می دهند. ثبت شرکت با مسئولیت محدود بهترین نوع خدمات اداری در این زمینه می باشد. در ثبت شرکت ها مسائل حقوقی و امور مالیاتی زیادی وجود دارد که هر کدام دارای مسائل متعددی هستند. در این زمینه حتما از یک متخصص ماهر و آگاه استفاده کنید تا بعداً دچار مشکل نشوید.

ثبت برند یکی دیگر از خدمات اداری

چه یک موسس برند نو باشید و چه واردکننده برندی خارجی، باید مراحل ثبت برند را طی کنید. اساسا اسناد، فرم ها، اسناد و غیره برای ثبت نام تجاری. آماده سازی زمان زیادی می برد و ثبت برند جدید ایرانی یا خارجی روزها یا هفته ها از زمان کاری شما را می گیرد. کارگزاران در نمایندگی ثبت برند می تواند به شما در این نوع از خدمات اداری و پرسنلی کمک کند تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به صورت شخصی و قانونی برند خود را طی کنید.

خرید و فروش رتبه های پیمانکاری

خرید و فروش موقعیت های پیمانکاری برای پروژه های عمرانی، معماری، راه سازی، شهرها و … بسته به سطحی که هر شرکت دارد بسیار رایج است. رتبه شرکت مشخص خواهد شد. و برای شرکت در مناقصات و مزایده ها امتیاز پیمانکار بسیار مهم است، اما این کار مثلاً ثبت شرکت ثبت لوگو ثبت برند توسط یک شرکت متخصص و ماهر در این زمینه بعنوان یکی از خدمات اداری و پرسنلی انجام می‌شود.

 

مشاوره رایگان